BIMlink organiseert op donderdag 19 januari 2023 een live bijeenkomst voor gebruikers. Tijdens dit eerste BIMlink User Event worden gebruikers meegenomen in de recente ontwikkeling van features op ons platform en plannen voor de toekomst. Alle gebruikers en klanten van BIMlink zijn van harte uitgenodigd. De precieze locatie houden we nog even geheim. We kunnen wel verklappen dat het in het midden van het land is.
BIMlink wordt inmiddels gebruikt door veel verschillende bedrijven zoals adviesbureaus, aannemers, vastgoedbeheerders, ziekenhuizen, woningbouwcorporaties en overheden. Tijdens het user event komen dan ook naar uiteenlopende cases van diverse organisaties die BIMlink gebruiken aan bod.
Programma
- 12.00 – 13.00 uur Ontvangst en lunch
- 13.00 – 13.10 uur Start programma met plenair welkom door Roy van der Velden
- 13.10 – 13.30 uur Ontwikkelingen 2022 en toekomstplannen BIMlink – Thomas Sandfort en Ed den Boer
- 13.30 – 14.00 uur Case 1: BIMlink tijdens ontwerpfase – Siert Talma (LPB|Sight) en Jeroen Coenders (White Lioness technologies)
- 14.00 – 14.30 uur Case 2: BIMlink in de ontwikkel- en realisatiefase – Tommy Boom (Certitudo)
- 14.30 – 15.00 uur Korte pauze
- 15.00 – 15.30 uur Case 3: BIMlink tijdens beheerfase – Jaco Kamphorst (WUR University)
- 15.30 – 16.00 uur Vragen aan BIMlink en sprekers
- 16.00 – 17.00 uur Netwerken met een borrel
- 17.00 uur Afsluiting
Aanmelden
Klanten en gebruikers die aanwezig willen zijn bij dit User Event, kunnen zich aanmelden via e-mail. Wil je jouw verhaal presenteren of je ervaringen en oplossingen delen? Vermeld het dan in de mail.